ما می‌دانیم که رسیدن پیام به مخاطب مهم است، به همین خاطر قابلیت ارسال پیامک به لیست سیاه را ایجاد کردیم.

ارسال پیامک تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی به بلک لیست

امروزه ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات از دغدغه های کاربران جهت تبلیغات خدماتشان می باشد.بساری از کسب و کارها به صورت سالیانه مبالغی را بابت هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی صرف می کنند و طبیعی است که انتظار داشته باشند تا ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی برایشان حداکثر بازدهی را داشته باشد. بنابراین به دنبال راهی برای نحوه عبور از بلک لیست خواهند بود.در این مقاله با ما همراه باشید تا بدانیم خطوط بلک لیست چیست؟ چگونه بفهمیم در بلک لیست اس ام اس هستیم؟ آیا با سامانه پیامک می توان به بلک لیست پیامک فرستاد؟

در پنل پیامک رایگان FreeSmsPanel.com امکان ارسال پیامک تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی به شماره های بلک لیست وجود دارد

blacklist numbers

لیست سیاه و داستان ارسال پیامک تبلیغاتی

خطوط بلک لیست، خطوطی هستند که صاحب خط با ارسال کد خاصی به اپراتور مربوطه، درخواست عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی را اعلام می کند و اپراتور خط شخص را در لیست سیاه مخابراتی قرار می دهد و در این صورت صاحب خط پیامک های تبلیغاتی را دریافت نخواهد کرد.

کدهای درخواست عدم ارسال پیامک تبلیغاتی در اپراتور های مختلف به شرح زیر است:

خطوط همراه اول ارسال عدد 2 به شماره 8999
خطوط ایرانسل ارسال عدد 1 را به 5005
خطوط رایتل تماس با شماره 200 و درخواست لغو
امروزه تعداد افرادی که خط خود را برای دریافت پیامک تبلیغاتی مسدود کرده اند و شماره خود را در بلک لیست مخابرات اضافه می نمایند رو به افزایش است. قابل ذکر است ارسال پیامک انبوه به لیست سیاه اپراتورها با شماره های معمولی امکان پذیر نمی باشد.

نحوه ارسال پیامک به بلک لیست (صرفا اطلاع رسانی)

از اسفند ماه سال 94 امکان ارسال پیامک انبوه برای افراد حقیقی و شرکت های غیر رسمی غیرممکن شد. این افراد و شرکت های مذکور می بایست فرم تعهد نامه ی خود را به صورت حقوقی پر نموده و اقدام به خروج از بلک لیست نمایند تا امکان ارسال پیامک به بلک لیست برای آنها فعال گردد.

در پنل پیامک رایگان FreeSmsPanel.com خطوط خدماتی به صورت رایگان برای ارسال غیر تبلیغاتی به بلک لیست فعال می شود همچنین خطوط 8000 نیز به صورت رایگان برای ارسال تبلیغاتی برای تمامی کاربران فعال میگردد.

برای ارسال پیامک به بلک لیست به صورت صرفا اطلاع رسانی و نه تبلیغات روش هایی وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:


– ارسال پیامک تبلیغاتی و غیرتبلیغاتی به بلک لیست با خدماتی کردن خطوط اختصاصی

افراد می توانند با این روش خطوط خط اختصاصی خود را خدماتی کنند.
به این ترتیب که با ارسال تعهدنامه بابت عدم ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی، پیامک های خدماتی و اطلاع رسانی خود را به همه خطوط حتی خطوط موجود در بلک لیست مخابرات ارسال نمایید.
تنها مشترکین حقوقی می توانند از این امکان استفاده نمایند.
جهت خدماتی کردن و ارسال تعهد نامه به اپراتور، تعهد نامه می بایست حتما به صورت حقوقی پر شده و به اپراتور مربوطه ارسال گردد. شرکت هایی که شماره ی ثبت ، کدملی ، شناسه ثبت دارند در گروه شرکت هایی هستند که امکان خروج از بلک لیست برای آنان میسر می باشد و میتوانند ارسال از طریق پنل اس ام اس ایرانسل و همراه اول به شماره های مسدود و لیست سیاه مخابرات را داشته باشند.
در اینجا این نکته قابل ذکر است که اگر از این خطوط برای ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده شود خط مورد نظر مسدود خواهد شد و جریمه مالی به همراه خواهد داشت.از این خطوط فقط باید برای اطلاع رسانی و خدمات استفاده شود. فعال شدن این خطوط حدود 1 هفته تا یک ماه زمان خواهد برد.


– ارسال پیامک به بلک لیست مخابرات از نوع خدماتی

راه دوم خروج از بلک لیست مخابرات استفاده از خط خدماتی عمومی می باشد.
ارسال پیامک خدماتی و اطلاع رسانی به لیست سیاه از این طریق برای کلیه کاربران حقیقی و حقوقی ممکن است.
شما نخست باید با ارسال مدارک شخصی یک شماره اختصاصی تهیه نمایید.
سپس با درخواست خط بلک لیست اشتراکی شماره را دریافت نمایید.
این خطوط بلافاصله بعد از دریافت فعال بوده و قابل استفاده می باشد.
به این نکته توجه نمایید که از آنجایی که این شماره ها قابلیت ارسال به لیست سیاه مخابراتی را دارا می باشد و در دسترس همه قرار دارند ، پیامک ارسالی ابتدا توسط کارشناسان تایید شده تا از امکانات ارسال پیامک به بلک لیست برای تبلیغات استفاده نشود. همچنین ابتدا پیامکی جهت تأیید دریافت ارسال پیامک از طرف شما برای کاربر ارسال می شود و فقط در صورتی که ایشان تأیید کند، پیامک های اطلاع رسانی شما را دریافت خواهد کرد. در غیر این صورت کاربر تمایلی به دریافت پیامک های شما را ندارد و در نتیجه پیامک های شما ارسال نخواهند شد.


محدودیت های ارسال پیامک به بلک لیست با خطوط خدماتی

نحوه کار با خطوط خدماتی شبیه خطوط تبلیغاتی می باشد با این تفاوت که باید از این خط تنها برای اطلاع رسانی استفاده شود. این نکته قابل ذکر است که محتوای پیامک های ارسالی نباید جنبه تبلیغاتی داشته باشد در غیر این صورت از طرف اپراتورهای مربوطه جریمه خواهید شد.همچنین برای ارسال پیامک به لیست سیاه تنها باید از بانک اختصاصی خودتان (لیست شماره ها) برای ارسال پیامک استفاده نمایید. از خطوط خدماتی نمی توان برای ارسال پیامک به شماره های انبوه منطقه ای یا شماره های انبوه مشاغل استفاده نمایید. در این روش ترفند دور زدن بلک لیست وجود ندارد. همچنین در صورتی که به غیر از بانک شماره اختصاصی خودتان به شماره دیگری پیامک ارسال کنید تبلیغاتی محسوب شده و جریمه خواهید شد، که قطعا خط خدماتی تان مسدود خواهد شد. اس ام اس های بانک ها نمونه خوبی برای استفاده از خطوط خدماتی هستند.توجه داشته باشید که شماره های موجود در بانک خطوط خدماتی قابل به روز رسانی می باشد. به این ترتیب شما می توانید در بازه های زمانی مشخص، شماره های جدید را به بانک اختصاصی خودتان بیافزایید. از دیگر محدودیت های این روش، عدم امکان خدماتی کردن خطوط و ارسال پیامک به بلک لیست برای افراد حقیقی می باشد.

در پنل پیامک رایگان FreeSmsPanel.com خطوط خدماتی به صورت رایگان برای ارسال غیر تبلیغاتی به بلک لیست فعال می شود همچنین خطوط 8000 نیز به صورت رایگان برای ارسال تبلیغاتی برای تمامی کاربران فعال میگردد.

 

کاربرد خط خدماتی – ارسال پیامک تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی به بلک لیست


خط خدماتی تفاوت زیادی با خط‌های شخصی و تبلیغاتی دارد و مزایای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه با مهم‌ترین کاربردها و مزایای خط خدماتی آشنا می‌شویم.

  • تمامی پیامکی‌هایی که از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن‌ها برای ارسال کدفعال ساری یا تشکر از خرید ارسال می‌شوند.
  • پیامک‌هایی که برای یادآوی پرداخت بدهی از داخل پنل یا از طریق وب سرویس پیامک ارسال می‌شود.
  • پیامک‌هایی که مدارس و آموزشگاه‌ها برای اطلاع‌رسانی تشکیل کلاس یا اطلاع‌رسانی به والدین استفاده می‌کنند.
  • پیامک‌های که دفاتر بیمه برای یادآوری تمدید بیمه ارسال می‌کنند.
  • پیامک‌های تبریک تولد که به صورت خودکار از طریق دفترچه تلفن سامانه ارسال می‌شود.
  • تمامی پیامک‌هایی که جنبه اطلاع‌رسانی داشته باشند و کاربر منتظر دریافت پیامک باشد را می‌توان با خط خدماتی ارسال کرد.
  • همچنین سامانه فری اس ام اس پنل خط خدماتی اشتراکی بدون نیاز به پرداخت سفته در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند پیامک‌های اطلاع رسانی خود را با خط خدماتی  به شماره‌های مسدود و بلک لیست ارسال کنید.
    ارسال پیامک تبلیغاتی

نتیجه گیری
برای ارسال پیامک نیازی به خرید مودم Gsm نمی‌باشد و با پنل اس ام اس رایگان شما قادر هستید پیامک خود را بدون خرید تجهیزات سخت افزاری انجام دهید، برای ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های مسدود از طریق خط +98sim (خط سیمکارت) (خطوط 8000 و 9900)پیامک شما به شماره‌های مسدود و بلک لیست ارسال می‌شود و برای ارسال پیامک‌های کدتایید و پیامک‌هایی که جنبه اطلاع رسانی دارند پیامک از طریق خط خدماتی به لیست سیاه مخابراتی ارسال می‌شود.

قوانین ارسال از خط خدماتی سامانه
قوانین ارسال از خطوط خدماتی سامانه فری اس ام اس پنل به صورت رایگان

1- ارسال پیام تبلیغاتی از خطوط خدماتی مطلقا ممنوع است
2- در انتهای پیام های انبوه میبایست حتما متن لغو=0 درج شود.
3- ارسال فقط به لیست شماره های خود کاربران انجام خواهد شد.
4- ارسال هر گونه پیامک تهدید آمیز و تند و جریمه شدن ممنوع میباشد.
5- اسم شرکت ، شخص یا نام ارسال کننده متن میبایست حتما مشخص باشد .
6- ارسال های انبوه از ساعت 8 صبح تا ساعت 22 تائید خواهد شد.(ارسال تکی وب سرویس 24 ساعته میباشد)
7- در اول پیام از کلمات خطاب کننده (مثل ، کاربر گرامی – اولیای محترم – مشتری گرامی و…) استفاده نمائید
8- در ارسال های انبوه ،درج لینک،شماره موبایل،لینک شبکه اجتماعی وشعار ،تبلیغاتی محسوب میشود.

— الزامات مربوط به ارسال وب سرویس : (تمامی قوانین اعلام شده به همراه موارد زیر)
1- ارسال های وب سرویس بصورت 24 ساعته ، سریع و آنی میباشد.
2- ارسال هر گونه پیامک تهدید آمیز و تند و جریمه شدن ممنوع میباشد.
3- اسم شرکت ، شخص یا نام ارسال کننده متن میبایست حتما مشخص باشد .
4- در صورت صلاحدید بخش مانیتورینگ کلمه لغو=0 به انتهای پیام بصورت خودکار اضافه خواهد شد .
5- در صورتی که در متن پیام اطلاعات تماس وجود داشته باشد، میبایست متن لغو=0 در انتهای پیام درج گردد.
 
ارسال ویژه تبلیغاتی به بلک لیست خط 8000 با سرعت و کیفیت بالا
* خط ویـژه جهت ارسـال به بلک لیست بـا شمـاره 8000 *


نکات تکمیلی و مهم:
– این نوع ارسال از خط ویژه به بلک لیست انجام میگردد.
– به انتهای پیام میبایست لغو1 اضافه نمائید.
– در حال حاضر حداقل گیرنده 500 شماره است
– با توجه به دستی بودن ارسال ها ، تحویل پیام معمولا با تاخیر همراه است

شرایط اعلام شده فقط و فقط برای ارسال از خط 8000 و 9900 میباشد.

هنوز در فری اس ام اس پنل ثبت نام نکرده اید ؟ 

برای استفاده از این افزونه می بایست در فری اس ام اس پنل ثبت نام نمایید قابل توجه است که ثبت نام و استفاده از پنل و افزونه های این سامانه کاملا رایگان می باشد.

ثبت نام رایگان پنل

whmcs verify free plugin download

ارزانترین پنل پیامکارسال اس ام اس تبلیغاتیارسال پیامک انبوهارسال پیامک تبلیغاتیارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی در سامانه پیامکی پیام رسان،هزینه ی ارسال هر پیامک فارسی 199 ریال،پنل پیامکی رایگان،ارسال پیامک فوری.ارسال پیامک فوری.ارسال رایگان پیام انبوهاسکریپت پنل پیامکافزایش فروشافزایش فروش و درآمد زاییای پی پنلبازاریابیبهترین پنل پیامکبهترین پنل پیامک ایرانبهترین پنل پیامک رایگانپارس دوپارسه دوپنل smsپنل sms 1 پنل smsفریپنل sms bomberپنل sms اصفهانپنل sms رایگانپنل sms مخابراتپنل smsبمبرپنل smsمجانیپنل smsنیازپردازپنل ارسال اس ام اسپنل ارسال پیامک انبوه رایگانپنل اس ام اسپنل اس ام اس ارزانپنل اس ام اس بمبرپنل اس ام اس پارسهپنل اس ام اس رایگانپنل اس ام اس رایگان 0098پنل اس ام اس رایگان اصفهانپنل اس ام اس رایگان ایرانسلپنل اس ام اس رایگان تهرانپنل اس ام اس رایگان چیستپنل اس ام اس رایگان رایتلپنل اس ام اس رایگان شیرازپنل اس ام اس مجانیپنل اس ام اس همراه اولپنل اس ام اسیپنل پارسه دوپنل پی امپنل پیام پارسهپنل پیام کوتاهپنل پیامکپنل پیامک آموتپنل پیامک ای پی پنلپنل پیامک پارسهپنل پیامک پارسه دوپنل پیامک تبلیغاتیپنل پیامک چیستپنل پیامک رایگانپنل پیامک رایگان ایرانپنل پیامک رایگان با شماره اختصاصیپنل پیامک رایگان بدون ثبت نامپنل پیامک رایگان دائمیپنل پیامک رایگان مشهدپنل پیامک رایگان همیشگیپنل پیامک سیگنالپنل پیامک لاین استورپنل پیامک مجانیپنل پیامک مخابراتیپنل پیامک ملیپنل پیامک های رایگانپنل پیامک وب وانپنل پیامکیپنل پیامکی ایرانیپنل پیامکی چیستپنل پیامکی رایگانپنل پیامکی قاصدکپنل پیامکی کاوه نگارپنل پیامکی نیاز پردازپنل پیامه ساناپنل دریافت اس ام اسپنل رایگانپنل رایگان پیام انبوهپیامک اس ام اسپیامک رایگانتبلیغات برای کسب و کارثبت نام پنل اس ام اسچگونه پنل پیامک بگیریمچگونه پنل پیامک رایگان بگیریمخرید پنل اس ام اسخرید پنل اس ام اس رایگانخرید پنل پیامکخرید پنل پیامک ارزانخرید پنل پیامک رایگانخرید سیم کارت رایگانخط خدماتی رایگانخط رایگانخطوط تبلیغاتی رایگانخطوط رایگاندریافت پنل اس ام اسراه های افزایش فروشرایگان اس ام اسسامانه اس ام اسسامانه پیام کوتاهسامانه پیامکسامانه پیامکیسفارش پنل اس ام اسسفارش پنل پیامکسفارش سیم کارت رایگانسیم کار ترایگانعضویت پنل اس ام اسفری پنل پیامککسب درآمد رایگانکسب درامدکسب درامد از پیامککسب درامد از طریق ارسال پیامک تبلیغاتیکسب درامد پنل پیامککسب درامد پیامکیکلمات کلیدی مناسب در پیامک تبلیغاتیگیل پیامک پنل رایگانلیست بهترین پنل اس ام اسلیست بهترین پنل پیامکلیست بهترین پنل پیامک هامدیانا پیامکمسابقه اس ام اسملی پیامکنصب پنل پیامکینمایندگی پنل پیامکنمایندگی پنل پیامک رایگاننمایندگی پیامکنمایندگی پیامک رایگاننمایندگی رایگان پیامکهزینه ی ارسال هر پیامک فارسی 199 ریالورود به پنل اس ام اس
مطالب مرتبط
این دسته بندی نوشته دیگری ندارد!

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *